Rüyada Altın Almak

Rüyada Altın Almak

Rüyada altın almak, stresli ve yorucu bir haftadan çıkmışsınız. Epeydir beklediğiniz o huzur çok yakında gözüküyor. Alacağınız güzel bir haber ile hiç olmadığınız kadar mutlu olacaksınız. Aynı zamanda bu gelen haber sayesinde sizin için net olmayan bazı düşünceler ve planlar netleşecek. Üstünüzdeki bütün ağırlığı atacak ve stressiz bir ay sizi bekliyor olacak. Sadece bu süre zardın fevri davranmamaya çalışın. Aksi taktirde elinize geçen bu şansı iyi değerlendiremeye bilirsiniz. Bu yüzden alacağınız kararlı mümkünse sözüne ve davranışlarına güvendiğiniz bir insana danışmanızda fayda var.

Rüyada Altın Alıp Vermek

Rüyada altın alıp vermek, uğursuzluğun geleceği anlamına gelmektedir. Etrafınızda size dost görünen ama samimi olmayan bir insan var. Ne zaman derdiniz olsa sizi dinliyormuş gibi yapabilir ama buna inanmayın. Sizin derdinizi dinleyip başkalarına anlatıyor ve sizin mutlu olmanızı istemiyor. Bu kişinin kim olduğunu yakın zaman içerisinde anlayacaksınız. Bu durum sizi derinden sarsabilir ama sizin için bu kişinin kim olduğunu bilmeniz çok daha iyi olacak. İlerleyen zamanlarda daha özel ve kişisel başka sıkıntılar yaşayabilir ve o kişiye anlatabilirdiniz.

Rüyada Birinden Altın Almak

Rüyada birinden altın almak, Geçmişte birinden borç almışsınız ama ödemeye imkanınız olmamış. Başarılı bir iş haftanızın sonunda elinize küçük de olsa bir
para geçecek ve bu borcunuzu ödeme imkanı bulacaksınız. Bu sizi oldukça rahatlatacak. Borç aldığınız kişi bu borcu geç ödediğinizi dert etmeyecek. Kendisi de maddiyat sıkıntısının ne olduğunu bilen bir insan. Bu yüzden borcunuzu ödemeye giderken içiniz rahat olsun.

Rüyada Altın Aldığını Duymak

Rüyada altın aldığını duymak, ailenizden birinin sizden bir yardım isteyeceği anlamına gelmektedir. Bu kişi daha öncelerden de sizden yardım almak istemiş ama çekindiği için yanınıza gelememiş. Sizin ne tepki verebileceğinizi tahmin edemiyor. Ona yardımcı olmak için halini hatırını sorabilir ve anlatmasını sağlayabilirsiniz. Bu iyiliğiniz karşılığında sizi kendine daha yakın hissedecek ve zor zamanlarınızda her zaman yanınızda olmak isteyecek. Bu sayede güzel bir ilişkinin temellerini atacaksınız.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz