Rüyada Altın Alyans

Rüyada Altın Alyans

Rüyada altın alyans görmek, birinin sizi çok kızdıracağı anlamına gelmektedir. Bu kişi epeydir söz ve davranışlarıyla zaten canınızı sıkmaya başlamış. Siz bunu görmemezlikten gelmişsiniz ama artık dayanamayacaksınız ve tepki göstereceksiniz. Arsız bir kişi olduğu için sizin tepkinizi ciddiye almayacak. Bu yüzden bir müddet onunla konuşmayı keserseniz olayın ciddiyetinin farkına varacaktır.

Rüyada Altın Alyans Taktığını Görmek

Rüyada altın alyans taktığını görmek, eşiniz veya sevgilinizle problem yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Son zamanlarda aranızda küçük çaplı gerginlikler geçmiş. Bu durumları alttan alan kişi hep siz olmuşsunuz. Yaşanacak olan bu olay sizin tahammül edebileceğiniz bir şey olmayacak ve artık alttan almayacaksınız. Siz alttan almayınca oda biraz üst çıkmaya çalışabilir ama durumun farkına varacak ve gönlünüzü almaya çalışacaktır.

Rüyada Altın Alyans Bozdurmak

Rüyada altın alyans bozdurmak, hiç istemediğiniz bir durumun içerisine kalacaksınız ve bir kişiyle görüşmeyi keseceksiniz. Sizi bu duruma o getirecek çünkü siz her zaman insanlar dinler ve anlayışlı olmaya çalışan bir kişiliğe sahipsiniz ama bu onu bariz bir şekilde kullanacak. Aslında çoktandır aklınızda bu arkadaşlık ilişkisini sonlandırmak ama bir türlü fırsat olmamış. Bu yüzden bu olay sizi yıpratmayacak.

Rüyada Altın Alyans Satmak

Rüyada altın alyans satmak, bir ay içerisinde toplu bir para alacağınız anlamına gelmektedir. Gelecek olan bu parayı neredeyse bir sene boyunca beklemişsiniz. Tüm planlarınızı bu paraya göre yapmışsınız ama para gelmeyince hiçbiri gerçekleşmemiş. Ertelediğiniz tüm planları artık yapabileceksiniz ve oldukça mutlu olacaksınız.

Rüyada Altın Alyans Çıkarmak

Rüyada altın alyans çıkarmak, ciddi bir başarıya işaret eder. Çalışıyorsanız iş yerinizden alacağınız bir terfi yada okuyorsanız alacak olduğunuz bir diplomayı çağrıştırmaktadır. Bu başarıların ekmeğini kısa süreli yemeyeceksiniz. Neredeyse hayatınızı ömür boyu idare ettirecek kadar uzun bir başarılı hayat sizi bekliyor olacak. Uğraşlarınızın ve emeklerinizin karşılığını almanıza çok az kalmış.

Rüyada Altın Alyans Bulmak

Rüyada altın alyans bulmak, üzerinize almak istemediğiniz bir sorumluluk alacağınız anlamına gelmektedir. Bu sorumluluktan elinizden geldiğince kaçmışsınız ama yine de gelip sizi buluyor. Korktuğunuz bu sorumluluk aslında size oldukça iyi gelecek. Yeni bir başlangıç ve yeni arkadaşlıkların kapısını açacak.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz