Rüyada Altın Anahtar

Rüyada Altın Anahtar

Rüyada altın anahtar görmek, hayatınızda olacak olan yeni başlangıçları simgeler. Eski yaşantınızı artık bir kenara koyacaksınız ve yepyeni bir başlangıç yapacaksınız. Bu yeni bir iş, yeni arkadaşlıklar, yeni okul veya yeni bir ev olabilir. Ama hayatınıza gelecek olan bu yenilik sizi mutlu edecek. Sıkıntılı günlerinizi geride bırakmanızı sağlayacak. Bu sizin şanslı bir evreye gireceğiniz anlamına gelmektedir. Bu sıralarda şans oyunları oynamanızda fayda var.

Rüyada Altın Anahtar Almak

Rüyada altın anahtar almak, sevgiliniz ile tartışacağınız anlamına gelmektedir. Son zamanlarda sevgiliniz öncelik olarak sizi düşünmüyor. Aklı çok dolu işini ve kendi ailesini düşünüyor. Hayatında ki bütün problemleri ailesi ve işi olmuş resmen ve bu sizin çok fazla gözünüze batmaya başlıyor. Bu problemi onunla konuşmayı denemişsiniz ama sizi dinlememiş bu yüzden artık sabrınız kalmamış. En küçük bir şeyde bile partnerinize patlayabilirsiniz.

Rüyada Altın Anahtarla Kapı Açmak

Rüyada altın anahtarla kapı açmak, alacağınız bir miktar paraya işaret eder. Küçük bir birikmişsiniz var bunun üzerine alacak olduğunuz para sizi daha da rahatlatacak. Uzun zamandır evinize almak istediğiniz bir eşya var ve bu sayede bu eşyayı alacaksınız. Gelecek olan para aynı zamanda sizin huzurlu bir dönem geçirmenizi sağlayacak.

Rüyada Altın Anahtar Kolye

Rüyada altın anahtar kolye görmek, küçük bir kaza geçireceğiniz anlamına gelmektedir. Çok önemli bir kaza değil. Dalgınlığınızdan dolayı gerçekleşecek bu yüzden biraz daha dikkatli davranmanız gerekiyor. Aklınız dolu bir şekilde yolda yürümemeye dikkat edin.

Rüyada Altın Anahtar Verilmesi

Rüyada altın anahtar verilmesi, mal mülk sahibi olacağınız anlamına gelmektedir. Başınıza devlet kuşu konmuş diyebilirim. Kendi kazancınızla yada bir yerden miras kalacak olan ciddi bir mal mülk var. Yakın bir zamanda haberini alacaksınız. Bu haberi aldığınız işlemler tamamlanmadan kimseye haber vermeyin. Aksi taktirde uğursuzluk gelebilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz