Rüyada Altın Atmak

Rüyada Altın Atmak

Rüyada altın atmak, içinizi darlayan ve sizi sürekli huzursuz eden bir mevzudan kurtulacağınız anlamına gelmektedir. Uzun zamandır bir konu canınızı sıkmış ve bunu kimseyle paylaşmak istememişsiniz. Kendinize yakın gördüğünüz biri ile bu konuyu paylaşmak sizi bir adım daha huzura yaklaştıracak. Mevzunun aslında sizin düşündüğünüz kadar karışık ve içinden çıkılmayacak bir durum olmadığını anlayacaksınız. Üzerinden çok geçmedende aklınıza bir çözüm yolu gelecek ve tamamen kurtulmuş olacaksınız.

Rüyada Altın Attığını Görmek

Rüyada altın attığını görmek, hiç beklemediğiniz bir misafirinizin geleceği anlamına gelmektedir. Epeydir görmediğiniz bir arkadaşınız sizi ziyarete gelecek. Bu kişinin zamanında size yardımı dokunmuş. Bu yüzden hatırı sayılır ve sevdiğiniz bir arkadaşınız. Geldiğinde size küçük bir süpriz yapacak ve çok mutlu olacaksınız.

Rüyada Denize Altın Atmak

Rüyada denize altın atmak, arkanızdan atıp tutan bir kişiyi işaret etmektedir. Etrafınızda sizi çekemeyen ve kıskanan insan çok ama bir tanesi var ki sizi görmeye bile tahammül edemiyor. Bu yüzden eline geçen her fırsatta sizin hakkınızda atıp tutuyor.

Rüyada Ateşe Altın Atmak

Rüyada ateşe altın atmak, iki hafta içerisinde yanlış bir insana güveneceğiniz anlamına gelmektedir. Bu kişi size kendini size sevdirmek için elinden geleni yapacak. Sanki sizi sorup soruşturmuş ve sevdiğiniz şeyleri biliyor gibi. Bu yüzden sizin için yaptığı şeylere şaşırabilirsiniz ama hepsi bir yalan.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz