Rüyada Altın Bileklik

Rüyada Altın Bileklik

Rüyada altın bileklik görmek, işiniz ile alakalı bir gelişme yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Son zamanlardaki çok fazla çabalamışsınız ama merak etmeyin bu çabanız başkaları tarafından görülmüş. Bu yüzden beklediğiniz o iyi haberleri almanıza çok az kalmış durumda. Rüyada altın bileklik görmek, alacak olduğunuz bu iyi haberlerin uzun zamandır planladığınız projeleri hayata geçirebileceğiniz anlamına gelmektdir.

Rüyada Altın Bileklik Takmak

Rüyada altın bileklik takmak, hayal kırıklıklarına işarettir. Birine çok fazla güvenmişsiniz ama zamanla o güvenin boş olduğunu anlamışsınız. Yaşadığınız olaylar sonucunda ileride gerçekleşecek olan talihsiz günlerde onu yanınızda görememek sizi endişelendirmiş. Bu düşünceleri onunla paylaşmak sizin için en doğrusu. Onunla konuştuktan sonra size karşı takındığı hal ve davranışları incelemeniz yararınıza olacaktır.

Rüyada Altın Bileklik Kaybetmek

Rüyada altın bileklik kaybetmek, ailenizin içerisinde yer alan birinin zor günler yaşadığına işarettir. İçerisinde bulunduğu durumu acilen birisine anlatması lazım. Bu konuyu paylaşmakta çekiniyor gibi bu yüzden her ne olursa olsun onu dinleyeceğinizi ve onun arkasında olduğunuz mesajını ona vermeniz lazım. Aksi taktirde geçirdiği bu kötü günleri atlatamaya bilir.

Rüyada Altın Bileklik Kopması

Rüyada altın bileklik kopması, ilişkinizde ki problemleri artık görmezlikten gelemiyorsunuz. Bu yüzden ilişkinizin dinamikleri sarsılmış durumda. Kafanız oldukça karışık kimseye güveniniz kalmamış durumdasınız. İçinde bulunduğunuz bu durum sizi sarsmasın bu duygularla artık yüzleşmek zorundasınız.

Rüyada Altın Bileklik Hediye Almak

Rüyada altın bileklik hediye almak, yeni tanıştığınız bir insana karşı bir şeyler hissedeceğiniz anlamına gelmektedir. Ama bu tek taraflı olmayacak oda size karşı güzel duygular besliyor. Fakat aranızdaki engelleri aşmak biraz zaman alabilir. Bu yüzden umudunuzu yok etmeyin.

Rüyada Altın Hediye Etmek

Rüyada altın bileklik hediye etmek, beklemediğiniz bir misafirin kapıda olduğuna işarettir. Zamanında size yaptığı haksızlıklar yüzünden kırılmışsınız ama bu kırgınlığın yerini özlem almış durumda. O nedenle ona eskisi gibi sıcak kanlı ve dostça yaklaşacaksınız.

Rüyada Altın Bileklik Satmak

Rüyada altın bileklik satmak, geçirdiğiniz talihsiz olaylar yüzünden hayatınızın kötü gideceğine inandırmış durumdasınız kendinizi. Fakat arkanıza dönüp bakmanız sizin için en hayırlısı olacak. Bu olayların yoğunluğunda göremediğiniz ve aslında sizi mutlu edecek bir farklı bakış açısı var.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz