Rüyada Altın Bulmak

Rüyada Altın Bulmak

Rüyada altın bulmak, kendinizi çok yalnız gördüğünüz ve hissettiğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bunu aşmanız için çevrenizdeki insanların yardımına ihtiyacınız yok. Çünkü onlar sizin zaten her zaman yanınızda. Bu yüzden onlardan bir tık bir şey beklemeniz sizi boş bir beklentiye sürekler. Bu problemi aşamadığınız takdirde kendinizi değersiz ve işe yaramazda hissedebilirsiniz. Herşeyden önce aynaya bakıp aslında ne kadar şanslı bir insan olduğunuzun farkına varmanız lazım. Aksi taktirde kendinizi mental olarak çok fazla yoracaksınız. Rüyada altın bulmak, kendi içinizde yaşadığınız problemleri aşacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Altın Bulup Saklamak

Rüyada altın bulup saklamak, etrafınızda sizi çekemeyen bir insanın varlığına işaret etmektedir. Bu insanın aslında kim olduğu biliyorsunuz ama hiç bir şekilde kondurmak istemiyorsunuz. Onunla alakalı bir olay yaşadıktan sonra bundan bir tık daha emin olmaya başlayacaksınız ama yine de acabalarınız hiç susmayacak kafanızda. Bu kişi her kimse sizin ona karşı bu şekilde bir şüpheniz olduğunun farkında. Bu yüzden her seferinde ona göre geliyor size. Siz tam bir şeylerden emin olacak oluyorsunuz o bunu fark edip aklınızı karıştırmaya çalışıyor. Artık net bir karar alıp tepkinizi koymanız lazım yoksa bu işin sonun kandırılan ve üzülen siz olacaksınız. O istediğini elde etmiş bir durumda hayatınızdan çıkacak.

Rüyada Altın Bulup Paylaşmak

Rüyada altın bulup paylaşmak, hayatınızın her evresini paylaştığınız insana karşı bir güven problemi yaşayacaksınız. Bunun nedeni ise onun size karşı olan davranışlarında değişiklik sezmeniz olacak. İlk başlarda bunu pek kafaya takmamış olabilirsiniz ama zaman geçtikçe şüpheleriniz artacak ve rahatsız olmaya başlayacaksınız. Bu durumu ne zaman onunla konuşmak isteseniz olaylara göre kılıf uyduruyor olacak. Aslında istediği şeyi size bir türlü belirtemiyor bunun sebebi ise sizi üzmekten korkuyor. Ama onunda farkına varması gereken şey sizin bu şekilde daha fazla üzüldüğünüz. Size karşı hissettiği şeyleri açıklaması için ona bir fırsat vermeye çalışın.

Rüyada Altın Bulup Cebine Koymak

Rüyada altın bulup cebine koymak, haksızlığa karşı dur diyeceğiniz bir olay gerçekleşecek. Her ne kadar içinizde çelişkiye düşseniz de alacağınız karar buna dur demek olacak. Çelişkiye düşmenizin sebebi ise haksızlığa uğrayan kişinin geçmişte sizi ağır bir şekilde üzmesinden kaynaklanmaktadır. Siz o yaşadığınız durumu bir türlü içinizden atamamışsınız. Bu kişi her ne kadar sizden özür dilese de kalbinizin bir yanı hep kırık kalmış. Ama bu olay sayesinde kırıklığı onarmanıza yardımcı olacak. Bu sizin nasıl iyi ve düşünceli bir insan olduğunuzu bir kez daha anlamınıza yardımcı olacak. Sadece siz değil etrafınızda ki insanlarda bu davranışınızı taktir edecek.

Rüyada Altın Bulup Bozdurmak

Rüyada altın bulup bozdurmak, yanlış bir yolda ilerlediğinizi simgelemektedir. Son bir kaç hafta içinde aklınızın ucundan bile geçmeyen olaylar yaşamışsınız. Ve bu olayın şoku ile ne yapacağınızı bilememiş oradan oraya savrulmuşsunuz. Bu davranışlarınız sizi oldukça yormuş ama bir türlü dur diyememişsiniz. Hala daha da dur demeye gücünüz yok aslında. Ama yorgunluğunuz gün geçtikçe hayatınızın her evresine işliyor durumda. Bu konuda nasıl bir tercih yapacağınıza dair oturup uzun uzun düşünmeniz lazım. Mantığınız tamamen devre dışı olmuş durumda. O eski mantıklı düşünen tarafınızı tekrar gün yüzüne çıkarmakla işe başlayın ve son kez düşünün. Çünkü kalpten geçenleri yapmak her zaman insanları mutlu etmez. Öyle bir noktaya gelirsiniz ki herşey olup biter siz başınıza açtığınız onca problem ve hayal kırıklarıyla kalakalırsınız.

Rüyada Altın Bulup Satmak

Rüyada altın bilezik bozdurmak, çelişkili ve karasız günlerin içerisinde bulmuşsunuz kendinizi. Bir türlü net bir karar alamıyorsunuz. Hayat her olayda karşınıza iki seçenek sunuyor ve bu yüzden şuan hayatınız ikilemler üzere kurulu bir şekilde ilerliyor. Bu durumdan rahatsız olmuş durumdasınız ama bir an önce birinden birini seçmeniz lazım. Yoksa bu şekilde ikilemler yüzünden hayatınızda ki o bulanıklık ortadan kaybolmaz. Bazen hayattan seçeceğimiz yöne bağlı bir garanti isteye biliriz ama asla böyle bir şey olmaz. Seçtiğimiz yöne ilerlediğimizde onun ne olduğunu ve bize ne yaptığını anlarız.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz