Rüyada Altın Çaldığını Görmek

Rüyada Altın Çaldığını Görmek

Rüyada altın çaldığını görmek, size gelmesini istediğiniz ve beklediğiniz bir insan var. Bu insan aslında kısa bir zaman önce gelmek istediğini belirtmiş. Ama siz içerisinde bulunduğunuz durumdan dolayı onu nen reddede bilmişsiniz ne de gel diye bilmişsiniz. Aslında onu ne kadar çok istediğinizi sizde biliyorsunuz. Bir türlü bunu kabullenmek istememişsiniz. Siz her ne kadar bunun gelip geçici bir durum olduğunu düşünseniz de zaman içerisinde bu durumun öyle olmadığını anlayacak ve pişman olacaksınız.

Rüyada Kuyumcudan Altın Çaldığını Görmek

Rüyada kuyumcudan altın çaldığını görmek, hiç beklemediğiniz biri ile olumsuz bir olay yaşayacaksınız anlamına gelmektedir. Bugüne kadar ona sonuna kadar güvenmişsiniz. O ne kadar ikiniz için olumsuz şeyler yapsa da hep kendi içinizde bunu olumlamaya çalışmışsınız. Ama siz kötü olduğunuz ve bunun doğrultusunda yanlış kararlar aldığınızda bunun farkına varınca sizi yarı yolda bırakmış. Siz ona her ne kadar pişman veya üzgün olduğunuzu söyleseniz de sizin düşüncelerinizin onun için bir önemi yok. Rüyada kuyumcudan altın çaldığını görmek, çok güvendiğiniz bir insana güvenmemeniz gerektiğini simgeler.

Rüyada Birinden Altın Çaldığını Görmek

Rüyada birinden altın çaldığını görmek, kendinizi şanslı hissedeceğiniz bir evreye girdiğinize işarettir. Sarpa saran işleriniz bir anda olumlu bir şekilde ilerlemeye başlayacak. O sıralarda önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirmek sizin elinizde olacak. Kötü giden olaylar dizgesinden yorulmuş ve iyi olaylarla mücadele etmeyi istemiyor olabilirsiniz. Ama bu düşünceden sıyrılmanız sizin geleceğiniz için en iyisi olacaktır. Çünkü bazen hayatımızda karşımıza çıkan iyilikler içinde mücadele etmemiz gereke bilir. Burada önemli olan tek şey bunun farkına vara bilmek ve ona göre davranabilmektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz