Rüyada Altın Çalmak

Rüyada Altın Çalmak

Rüyada altın çalmak, aile bağlarınızın kuvvetleneceği anlamına gelmektedir. Ailenizden uzağa yerleştiğiniz için ailenizle aranızda ki bağlar kopmuş durumda. Geçmişte size olumsuz davranışları olmuş onları bir türlü hazmedememişsiniz. Her ne kadar dile getirmeseniz de onlara karşı olan kırgınlığınız asla sona ermemiş. Buda zaman içerisinde davranışlarınıza yansımış. Zamanla yavaş yavaş kendinizi ailenizden soyutlamaya başlamışsınız. Onların sorunları yada sizin sorunlarınız hakkında oturup konuşmak bile kimi zaman gereksiz gelmiş size. Ama kısa bir zaman sonra bu durum tam tersine dönecek ve ailenizle daha çok vakit geçirip daha çok sıkıntılarınızı paylaşacaksınız. İlerleyen zamanlarda hiç dile getirilmeyen o buz dağları eriyecek.

Rüyada Altın Çalınması

Rüyada altın çalınması, sağlık problemlerinizin son bulacağına işaret etmektedir. Kendinizi fiziksel olarak çok fazla yormuşsunuz ve sağlığınıza bu yüzden önem vermemişsiniz. Bunun bu aralar farkına varamasanız da ilerleyen zamanlarda net bir şekilde anlayacaksınız. Burada önemli olan nokta ise bunun farkına geç varmamanız. Aksi taktirde düzeltemeyeceğiniz şeyler olabilir.

Rüyada Altın Çalıp Pişman Olmak

Rüyada altın çalıp pişman olmak, değer verdiğiniz bir insanın kalbini kıracağınız anlamına gelmektedir. Biriyle gireceğiniz tartışma sonrasında hızınızı alamayıp o kişi laflarınızla ağır bir şekilde yaralayacaksınız. Öfkeyle kalkan zararla oturur bu yüzden biraz daha sakin olmaya çalışın. Pişman olacağınız şeyler söylememeye çalışın işin sonunda gerçekten üzülen siz olacaksınız çünkü. Bu tartışmada kırılmış veya kızmış olabilirsiniz ama bu insan hep bu şekilde üzmedi sizi biraz bunları düşünerek sakin kalmaya çalışmak en doğrusu olacaktır.

Rüyada Altın Çalmak Ve Geri Vermek

Rüyada altın çalmak ve geri vermek, beklentilerin sizi yorduğu ve bitkin düşürdüğü bir döneme gireceğinize işarettir. Son zamanlarda kafanızı nereye çevirseniz insanlar sizden bir şeyler bekliyorlar. Kimse sizin bu sıralar ne hissettiğinizi veya nasıl olduğunuzu önemsemiyor gibi hissediyorsunuz. Sizden bekledikleri tek şey kendi hayatınız için ve onların hayatları için doğru yolda ilerlemek. Ama bu durum sizi olduğundan çok daha fazla sıkmaya başlıyor artık.

Rüyada Altın Çaldığını Görmek

Rüyada altın çaldığını görmek, herşeyi bir kenara bırakıp sadece nefes alabileceğiniz bir yer istiyorsunuz. Kimsenin size sorumluluklar yüklemediği üstünüze gelmediği bir yaşam tarzını arzuluyorsunuz. Ama bu çok uzak bir yaşam tarzı değil. Olaylara farklı pencerelerden bakmaya başladığınız andan itibaren sizi ağırlaştıran bütün bu herşeyden rahat bir şekilde kurtulacaksınız. Rüyada altın çaldığını görmek, istediğiniz hayatın size uzak olmadığını simgeler.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz