Rüyada Altın Çıkarmak

Rüyada Altın Çıkarmak

Rüyada altın çıkarmak, kısa bir zaman önce yaşadığınız bir olay sonucunda boşluğa düşme hissine kapılmışsınız. Bu konu üzerine epey düşünmüşsünüz ve bu doğrultuda kendi içinizde bir karar almışsınız. Bu içinizde olup bitenleri ve aldığınız kararları gün yüzüne çıkarmanız an meselesi. Zaten bu en doğrusu olabilir. Düşüncelerinizi daha fazla içinizde tutmak size sadece sıkıntı verir. Rüyada altın çıkarmak, duygu düşüncelerinizi daha fazla içinizde tutamayacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Altın Çıkardığını Görmek

Rüyada altın çıkardığını görmek, hayatınız olumlu bir evreye giriyor. Sizi olumsuz etkileyen ve dibe sürükleyen tüm düşüncelerden ve olaylardan kurtulacaksınız. Bunlar olmadan önce çok güvendiğiniz birisi size bir şeyler söyleyecek ve onu dinlemeniz sizin faydanıza olacaktır. Bunu başınızdaki olumsuzluklardan kurtulmak için bir adım olarak görebilirsiniz.

Rüyada Topraktan Altın Çıkarmak

Rüyada topraktan altın çıkarmak, değer verdiğiniz bir insan ile aranızın açılacağına işarettir. Bu zamana kadar sizi hep yanlış anlamış ama bunların hiç birisini sizinle konuşmak istememiş. Bu yüzden de her olumlu yada olumsuz olayı kafasında kurarak sizin ile olan arkadaşlığına devam etmiş. Bu davranışları yüzünden size yanlış yaklaşacak ama bunun bir hata olduğunu kafasında kurduğunu az bir zaman sonra algılayacak.

Rüyada Denizden Altın Çıkarmak

Rüyada denizden altın çıkarmak, istediğiniz bir eşyayı alacağınız anlamına gelmektedir. Bu eşyayı uzun zaman önce görmüşsünüz ama maddi imkansızlıklardan dolayı alamamışsınız. İşlerinizin yoluna girmesiyle birlikte bu durumu toparlayacaksınız.

Rüyada Mezardan Altın Çıkarmak

Rüyada mezardan altın çıkarmak, size karşı kin besleyen birinin ortaya çıkmasına işarettir. Bu kişi sizin her yaptığınızı kıskanıyor ve sizi başarılı bir pozisyonda veya konumda gördüğünde asla kaldıramıyor. Kıskançlığının aslında temelinde kendine karşı olan özgüven eksikliği yer alıyor. Ama bu durumun farkında değil.

Rüyada Kuyudan Altın Çıkarmak

Rüyadan kuyudan altın çıkarmak, sevmediğiniz bir insanı hayatınızdan çıkaracağınızı temsil eder. Bu insanı uzun zamandır hayatınızdan çıkarmaya çalışmışsınız ama bir türlü bunu becerememişsiniz. Her seferinde size kendini iyi gibi göstermeye çalışmış. Ama en sonunda cesaretinizi toplayıp yollarınızı kesin olarak ayıracaksınız.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz