Rüyada Altın Define Bulmak

Rüyada Altın Define Bulmak

Rüyada altın define bulmak, aklınıza yatan ama ona bir türlü ulaşamadığınız bir insan var. Bu insana ulaşmak sizin elinizde imkansız değil fakat onun içerisinde bulunduğu durum sizi ondan uzaklaştırmaya yetiyor. Ona her gitmek istediğinizde olumsuz şeyleri aklınıza getirip bir tık daha uzaklaşıyorsunuz. Bu durumun içerisinde olumlu yada olumsuz bir şekilde sıyrılmak tamamen karşı tarafa bağlı. Onun alacağı kararlar doğrultusunda ya ona yakın olabileceksiniz yada ondan tamamen uzaklaşacaksınız. Rüyada altın define bulmak, ulaşılamayan bir insanı işaret etmektedir.

Rüyada Altın Define Aramak

Rüyada altın define aramak, aradığınız mutluluğu bulamadığınız anlamına gelmektedir. Hayatınızda bir insan var fakat onunla istediğiniz gibi bir mutluluk yaşayamıyorsunuz. Siz o mutluluk için çaba sarf etsenizde o bulunduğu yerden bir adım bile öteye gitmek istemiyor. Sizi anlamadığını düşünüyor olabilirsiniz fakat durum tam olarak öyle değil. O sizi net bir şekilde anlıyor ama buda benim karakterim diyerek hiç bir şekilde bir ilerleme göstermiyor. Size demek istediği ben buyum benimle mutlu olmak istiyorsan bu koşullar altında olabilirsin. Bu durumu sürdürecek olan veya kestirip atacak olan kişi sizsiniz.

Rüyada Define Altın Bulmak

Rüyada define altın bulmak, netliğe doğru evrildiğinizin bir simgesidir. Uzun zamandır hiç bir konuda kesin kararlar almamışsınız. Ama öyle bir olay yaşayacaksınız ki hayatınızın hiçbir alanında kararsızlığa artık yer olamayacak. Aldığınız her karar kesin ve geri dönüş yapmak istemeyeceğiniz kararlar olacak. Bu durum sizi biraz sarsada zamanla bununla mutlu olduğunuzun farkına varacaksınız.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz