Rüyada Altın Eritmek

Rüyada Altın Eritmek

Rüyada altın eritmek, kimsenin bilmediği sizin bile bilmek istemediğiniz bir durumun içerisindesiniz. Bunu kabullenmek istemiyorsunuz kabullendiğiniz anda bunları yapan kişinin siz olabilme düşüncesi rahatsızlık vermeye başlıyor. Ama bu durumu kabullenip üstüne gitmeniz lazım. İlerleyen süreçlerde ya bunu tamamen yok edersiniz yada benimseyerek o şekilde yaşamaya devam edersiniz. Rüyada altın eritmek, duygu karmaşasına işaret etmektedir.

Rüyada Külçe Altın Eritmek

Rüyada külçe altın eritmek, maddi konudan işler planladığınız gibi gitmeyecek. Maddiyatınıza güvenerek yeni bir şeylere adım atmışsınız ama işler sizin istediğiniz veya düşündüğünüz yere gelemiyor. Bu yüzden kısa bir zaman içerisinde birisinden borç alabilirsiniz.

Rüyada Altın Erittiğini Görmek

Rüyada altın erittiğini görmek, yaklaşık bir hafta önce birisiyle tartışmışsınız. Bu kişi ile daha önceden de tartışmanız gerçekleşmiş ve kininiz var. Bu yüzden neredeyse her fırsatta tartışıyor ve kin besliyorsunuz. Fakat artık daha sakin ve temkinli yaklaşacaksınız bu yüzden ona karşı olan siniriniz geçecek.

Rüyada Eritilmiş Altın Görmek

Rüyada eritilmiş altın görmek, kardeşiniz varsa onunla tartışacağınız anlamına gelmektedir. Her seferinde problem yaşayıp sizde teselli bulmaya geliyor. Siz ona saatlerce konuşuyorsunuz ama o hiç bir zaman sizi dinlemiyor. Ona bu durumu belirtmişsiniz fakat yine de bildiğini yapmaya devam ediyor. Tekrar size bir problemle geldiğinde net bir şekilde ona olan tavrınızı göstereceksiniz ve aranıza biraz açıklık girecek.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz