Rüyada Altın Eşya Bulmak

Rüyada Altın Eşya Bulmak

Rüyada altın eşya bulmak, kimseden habersiz bir iş çevireceğiniz anlamına gelmektedir. Bu durumu paylaşmak istediğiniz bir insan var onun da kimseye söylemeyeceğinden eminsiniz ama sizin hakkınızda yanlış düşünmesinden korkuyorsunuz. Çünkü daha önce hiç bir zaman böyle bir şeye başvurmamışsınız. Her ne tereddütleriniz olsa da zamanla buna alışacaksınız.

Rüyada Altın Eşya Görmek

Rüyada altın eşya görmek, yeni alacak olduğunuz değerli bir eşyayı temsil eder. Uzun zamandır almak istemişsiniz ama maddi açıdan zorlanacağınızı hissettiğiniz için alamamışsınız. Sonunda eliniz rahatlıyor ve onu alıyorsunuz. Fakat aldığınız eşyayı iyi bir yerde korumanız en iyisi olacaktır. Aksi takdirde birisi tarafından sizden çalınabilir. Rüyada altın eşya görmek, değerli bir eşyanızın kaybolacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Altın Ziynet Eşyası Bulmak

Rüyada altın ziynet eşyası bulmak, arzuladığınız bir insanın sizden giderek uzaklaşacak. Onun hiç bir zaman gitmesini istemiyorsunuz ama gitmesi sizin için daha iyi olacak. Adeta bir çıkmazın içerisine girmişsiniz ve kısır döngü gibi aranızda olan problemleri çözemeden aynı şeyi yaşayıp duruyorsunuz. Bu şekilde devam ederse bu arzudan daha çok saplantı haline geçecek ve siz bu işin sonunda üzüleceksiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz