Rüyada Altın Gömü Bulmak

Rüyada Altın Gömü Bulmak

Rüyada altın gömü aramak, yakın arkadaşınız ile aranızda bir sürtüşme geçeceğini göstermektedir. Sıkıntılı süreçlerden geçmişsiniz o da sıkıntılı olduğu için pek fazla birbirinize destek olamamışsınız. Ama bunu ne siz sorun olarak görmüşsünüz ne de o. Problem sizin hala sıkıntılı bir evrede olmanız bu sefer ondan destek bekliyorsunuz çünkü kendisinin sıkıntıları çözüme ulaşmış. Size destek olmak yerine hayatında olumlu giden olayları gözünüzün içine sokmaya çalışıyor. Bunu farkında olmadan yapıyor olabilir ama o da biliyor ki onun için olumlu giden şeylerin birebir aynısını siz olumsuz bir şekilde yaşıyorsunuz. Siz her ne olursa olsun arkadaşınızın mutlu telaşlarında yanında olmaya çalışıyorsunuz ama ondan da biraz destek bekliyorsunuz.

Rüyada Altın Gömü Aramak

Rüyada altın gömü bulmak, çıkacak olduğunuzu bir tatile işaret etmektedir. Bu tatile herşeyden çok ihtiyacınız var. Uzun zamandır sıkıntılı süreçlerden geçmişsiniz ve kafanız çok dağınık bir durumda. Çıkacak olduğunuz bu tatil size çok fazla iyi gelecek ve kendinizi toparlaya bileceksiniz. Tatilden döndükten sonra da yeni başlangıçlara adım atacaksınız. Yapacak olduğunuz bu başlangıçlarda güzel yerlere gelme şansınız oldukça yüksek.

Rüyada Gömülü Altın Görmek

Rüyada gömülü altın görmek, sahte bir yaşantının içerisinden kendinize gelerek gerçeklerle yüzleşeceğiniz anlamına gelmektedir. Bugüne kadar hep kendinizi kandırmışsınız her seferinde acabalarla olaylara yaklaşarak gerçekleri görmezden gelmişsiniz. Ama bunu artık daha fazla yapamıyorsunuz elinizde sizi teselli eden hiç bir gerekçe kalmamış durumda. Bu durumla yüzleşmek sizi baya yormuş çıkmaza girmişlik hissine kapılmanıza sebep olmuş. Zamanla anlayacaksınız ki olayların bu şekilde olması herşey ve herkes için aslında en iyisi oldu. Çünkü bu şekilde devam etseydiniz ilerde çok daha mutsuz ve pişmanlıklarla dolu bir hayat yaşayabilirdiniz. En önemlisi de artık elinizden hiç bir şey gelmeyecek durumda olurdunuz. O yüzden aldığınız kararların arkasında durmanın tam da zamanı.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz